Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nákup keyboardu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 29. leden 2007 15:13    Předmět: Nákup keyboardu Citovat

Vždy jsem snila o piánu a vypadá to, že bych ho konečně mohla mít (chytře jsem si zvolila klávesy jako dárek za postup do letního semestru Embarassed Cool). Teď ale nevím jaký keyboard či syntezátor zvolit, protože jsem absolutní začátečník a jediné co mám je potvrzený hudební sluch. Smile Nemáte někdo zkušenosti v této oblasti? Cenově bych se chtěla vejít pod 5000,- (syntezátor tímto nepřipadá v úvahu), ale aby to zase nebylo úplné chrastítko. Jednou bych tuze ráda uměla zahrát nějakou píseň od PSB Embarassed Twisted Evil .

Našla jsem tyto stránky, keyboardy vypadají docela zajímavě: http://eshop.kytary.cz/index.php?0402:keyboardy:0:0:0

PS: Dají se kromě Jealousy sehnat i noty na jiné písně Petšopáků?
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 30. leden 2007 10:21    Předmět: Citovat

Odkaz - první položka - dětské klávesy Laughing Wink

Po technické stránce Ti neporadím, ale noty se koupit nebo najít dají. Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 3. únor 2007 22:58    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Odkaz - první položka - dětské klávesy Laughing Wink


Na moje znalosti hraní by možná stačily Laughing

Tom napsal:
noty se koupit nebo najít dají. Smile


Tak to je dobrá zpráva Razz A vědělo by se kde hledat? Zkoušela jsem Google (anglicky i česky), ale nejsem z toho moudrá. V zahraničí se mi moc objednávat nechce.

Opravdu by se tu žádný hráč na keyboard nenašel? Plosim, plosim, smutně koukám Sad Cool
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 5. únor 2007 12:45    Předmět: Citovat

Alis napsal:
Tak to je dobrá zpráva Razz A vědělo by se kde hledat? Zkoušela jsem Google (anglicky i česky), ale nejsem z toho moudrá. V zahraničí se mi moc objednávat nechce.


Co jsem se před dvěma roky ptal, tak jdou objednat např. přes http://www.noty-video.cz nebo http://www.megabooks.cz (to první bylo o trošku levnější, ale zas se to možná srovná na poštovným).

Ale klidně Ti to můžu z ciziny objednat (může to vyjít levnějc, zvlášť už použitý noty).
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 5. únor 2007 13:47    Předmět: Citovat

Není to sice moc, ale aspoň něco - našel jsem noty na song Being Boring. Jsou na stránkách www.10yearsofbeingboring.com - v horním menu najeď na položku "music" a pak klikni na "melody". Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 11. únor 2007 16:02    Předmět: Citovat

Tome a Flyere, díky za odkazy Razz Tak teď už jen piánko a můžu "vrzat" Laughing.
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 4. březen 2007 15:49    Předmět: Citovat

tak...jako pod 10000 tisic by se aj daly najit slusny klavesy, s kteryma bys uz neco udelala, ale pod 5000 tisic, to asi tezko
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 4. březen 2007 18:08    Předmět: Citovat

oomph.girl napsal:
tak...jako pod 10000 tisic by se aj daly najit slusny klavesy, s kteryma bys uz neco udelala, ale pod 5000 tisic, to asi tezko

Když jde člověku jen o to, aby to znělo jako piáno, tak by snad něco pod 5 tisíc mohlo stačit, ne? Mr. Green Laughing
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 5. březen 2007 8:08    Předmět: Citovat

FantasticVoyage napsal:
oomph.girl napsal:
tak...jako pod 10000 tisic by se aj daly najit slusny klavesy, s kteryma bys uz neco udelala, ale pod 5000 tisic, to asi tezko

Když jde člověku jen o to, aby to znělo jako piáno, tak by snad něco pod 5 tisíc mohlo stačit, ne? Mr. Green Laughing


tak to zas jo. jenze, kdyz jde cloveku o to, aby mel klavesy, tak vetsinou ty klavesy uz teda za ty prachy koupim lepsi ne? Mr. Green A jeste tady napsala, ze by rada syntak, jezus...tak k syntaku se uz blizi 15000 klavesy...a reknu vam, ze ani za ty prachy nejsou ty klavesy dobry...tak 20000 uz by se dalo rict, ze s tim muzes vylezt ven Mr. Green

PS:prehanim co? Mr. Green
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 5. březen 2007 14:43    Předmět: Citovat

jj, s tím souhlasím, že levná věc nebude tak kvalitní jako drahá, ale já na to nikdy nehrála (kromě klasického "Skákal pes" a podobných "hitů" Laughing).

Proto bych raději něco levnějšího = méně kvalitního na "rozjezd" (ale zase ne úplný šunt). Pokud by ze mě byl náhodou někdy virtuos, tak by se třeba dalo uvažovat o něčem dražším. Wink
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 6. březen 2007 18:42    Předmět: Citovat

Alis napsal:
jj, s tím souhlasím, že levná věc nebude tak kvalitní jako drahá, ale já na to nikdy nehrála (kromě klasického "Skákal pes" a podobných "hitů" Laughing).

Proto bych raději něco levnějšího = méně kvalitního na "rozjezd" (ale zase ne úplný šunt). Pokud by ze mě byl náhodou někdy virtuos, tak by se třeba dalo uvažovat o něčem dražším. Wink


tak to potom si kup neco horsiho, staci opravdu par zvuku a par doprovodu ale reknu ti, ze si nekupuj hlavne Yamahu, to je draha ludra, ktera za ty prachy toho ma mene nez jine za stejnou cenu. Mluvim z vlastni zkusenosti. Je to opravdu znama znacka, ale tyhle ludry si kupuji opravdu jen ti prachaci, kterym jde o znacku. Ja jsem si Yamahu koupila a vim o co jde. Nerikam, ze jsou strasny, ale za 16litru to ma opravdu malo funkci oproti jinym strojum. Wink
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 7. květen 2007 22:07    Předmět: Citovat

Díky moc za pomoc Cool, nákup sice zůstal na mrtvém bodě (škola si bere nějak víc času než bych chtěla Confused), ale jsem zase o něco chytřejší až budu vybírat. Boo hoo!
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 16. únor 2008 16:05    Předmět: Citovat

Příští týden už snad konečně budu mít ten keyboard Embarassed Doufám, že tentokrát do toho už nic nevleze Rolling Eyes Jen bych se chtěla ujistit, že jsem si vybrala dobře, váhám totiž mezi třemi typy:

1. Casio ctk 810 http://kytary.cz/casio-ctk-810/97211/?SE4707:0:0:1:0
2. Casio ctk 900 http://kytary.cz/casio-ctk-900/92559/?SE4707:0:0:1:0
3. Yamaha psr 430 http://kytary.cz/yamaha-psr-e403/87075/?SE4707:0:0:1:0

Nejvíc jsem nakloněná té Yamaze (oomph.girl snad promine Embarassed Laughing), ale dost dobře o ní psali na fórum Lidé - Keyboardy. U nás v Trutnově mají jen Casia, takže se nejspíš budu muset vypravit do Hradce abych si všechny tři mohla poslechnout a zhodnotit zvuk. Nemáte náhodou někdo z vás s některým z těchto tří typů vlastní zkušenost? Díky za radu Wink
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 27. únor 2008 17:56    Předmět: Citovat

Tak už mám od včerejška Casio 810 Cool a jsem moc spokojená! Jako první skladbu jsem si vzala ne zrovna lehkou "Pro Elišku" od Beethovena a docela to jde Twisted Evil (že by ze mě jednou ten virtuos opravdu byl?) Laughing

Jinak jak jsme se tu jednou bavili o těch notách na písně od Petšopáků, tak jsem trochu hledala a našla jsem tuhle stránku: http://www.petshopboys.net/html/sheetmusic/Sheet%20Music.shtml . Wink
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz