Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Můj videoklip na píseň "We are the Pet Shop Boys"

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alis

PříspěvekZaslal: 22. únor 2007 22:24    Předmět: Můj videoklip na píseň "We are the Pet Shop Boys" Citovat

Tohle video jsem chtěla udělat už dříve, ale nebyl materiál a můj Movie Maker stávkoval více než je zdrávo. Teď jsem se k tomu dokopala a tady to je. Klip má 10,3 MB a můžete se na něj podívat buď na You Tube (http://www.youtube.com/watch?v=JGQ1onL6eLo) nebo si ho stáhnout z FileSend (http://www.filesend.net/download.php?f=6310c1ff232dac81fa6633bffe0e1d3c).

Přestože jsem tu viděla ohlasy, že tato píseň není zrovna moc oblíbená, ke klipu o PSB se myslím hodí a mě osobně se i líbí Cool. Snad video alespoň trochu potěší. Embarassed Wink

The Ghost Of Myself
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Paganel

PříspěvekZaslal: 24. únor 2007 13:27    Předmět: Citovat

Dost dobrý. Razz Mně se ta písnička líbí, je to taková jejich hymna.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alis

PříspěvekZaslal: 5. březen 2007 14:48    Předmět: Citovat

Díky Razz

The Ghost Of Myself
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: