Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubism
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jaro

PříspěvekZaslal: 26. květen 2007 20:43    Předmět: Cubism Citovat

....takže DVD mám objednáné,no moja nedočkavosť ma opäť raz dostala a tak som stiahol z netu hudobný záznam tohto dvd-čka a som šokovaný,šťastný a stále to neviem predýchať Wink F A M Ó Z N E ! ! !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alis

PříspěvekZaslal: 26. květen 2007 21:59    Předmět: Citovat

Také právě poslouchám audio záznam Embarassed a myslím, že si DVDčko co nevidět objednám Razz Zvuk je vážně skvělej, jsem nadšená!!! Surprised

Navíc si říkám, že bych k tomu ještě přihodila DVD Montage a DVD Performance Twisted Evil Jen mi vrtá hlavou, proč v obchodě Audio3.cz nabízejí Montage jednou za 339,- a podruhé za 807,- Neutral

The Ghost Of Myself
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Flyer

PříspěvekZaslal: 27. květen 2007 12:34    Předmět: Citovat

Mně se to DVD podařilo sehnat dneska (a dokonce s Chrisem na obalu Dancing), už se nemůžu dočkat večera, kdy si ten koncert pustím. Cool

PříspěvekZaslal: 28. květen 2007 23:45    Předmět: Citovat

I přes jisté problémy s mým PC se mi úspěšně podařilo zkouknout toto DVD a jsem nadmíru spokojen; zavzpomínal jsem si zároveň na koncert v Praze a vychutnal písničky, které v našem hlavním městě nezazněly (zejména unplugged verzi Home And Dry a kombinaci Se A Vida É/Domino Dancing). Jen mě trochu mrzí, že na podzimním turné ještě nehráli Paninaro. Ale to už je jen takový detail. Wink

Už se těším, až se na Cubism kouknu znova a tentokrát s komentářem N&Ch. Cool

PříspěvekZaslal: 30. květen 2007 15:05    Předmět: Citovat

Dvd nemá chybu. Paradní zvuk,obraz,atmosféra.
Je skvělé , že v Mexiku na ně přijde tolik lidí...
Flyer

PříspěvekZaslal: 31. květen 2007 21:37    Předmět: Citovat

Cubism se v UK hitparádě hudebních DVDček dostalo na 2.místo! Applause
(http://www.bbc.co.uk/radio1/chart/musicdvds.shtml)

PříspěvekZaslal: 31. květen 2007 23:54    Předmět: Citovat

To je paráda...na Amazonu se drželi pár dní na prvnim Smile
Kittyflip

PříspěvekZaslal: 1. červen 2007 22:31    Předmět: Zvuk je krutej Citovat

Zvuk, záběry, barvy, kvalita opravdu skvělý. Jenom mě překvapilo že se tam na podiu toho moc neděje Sad . Přeci jenom v Praze minulej rok mi přišlo že tam pořád někdo pobíhal a Neil zas tak statitickej taky nebyl.
Sound je brutal, když sem si to pouštěl doma ,tak to docela slušně zlikvidovalo to co bylo v tu chvíly na repráku .... (selkový výkon 450W v paneláku Smile ) Což by nešlo udělat s Montage a už vůbec ne s Performance např.
A zajmalo by mě jak to zní na nákym kvalitnim domácim kinu v DTS 5.1. ... máte někdo?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin

PříspěvekZaslal: 2. červen 2007 9:08    Předmět: Citovat

Tady je pár postřehů z koncertu. Při skladbě Numb má Chris na sobě černou koženou bundu ( ta samá z klipu Minimal?), ale má jí na sobě JENOM při této jedné skladbě Numb. Question Jinak ve druhé části hraje v modrém "mundúru" ( měl ten samý v r.1997 při koncertě Somewhere v Savoy?). V první části hrál Chris bez sluchátek, ale od druhé části ze sluchátky. Question A taky mu tam přibyl monitor. Co mne dostalo, jsou Chrisovi brýle s odrazem aparatury. "Boží"! Mr. Green Nejlepší skladba - Home and Dry. Wink A ve skladbě Shopping ta Chrisova žlutá mikina nějak moc září. Laughing Že by vypraná v Perwollu? Mr. Green Mr. Green
Paganel

PříspěvekZaslal: 2. červen 2007 11:08    Předmět: Citovat

Jak píšou v novém vydání Literally, tak uprostřed koncertu se Chrisovi porouchala obrazovka, neměli náhradní. Naštěstí jeden z doprovodného personálu měl kompatibilní obrazovku, tak mu ji půjčil. Byl to prý jediný technický problém, co se jim na turné přihodil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flyer

PříspěvekZaslal: 2. červen 2007 12:51    Předmět: Citovat

martin napsal:
Při skladbě Numb má Chris na sobě černou koženou bundu ( ta samá z klipu Minimal?), ale má jí na sobě JENOM při této jedné skladbě Numb. Confused

Třeba mu byla zima... Think Mr. Green

(je možný, že to N&C vysvětlovali v komentáři, jestli jo, tak jsem to přeslechl - bohužel teď nemám možnost to zkontrolovat)

PříspěvekZaslal: 5. červen 2007 18:26    Předmět: Re: Zvuk je krutej Citovat

[quote="Kittyflip"]Zvuk, záběry, barvy, kvalita opravdu skvělý. Jenom mě překvapilo že se tam na podiu toho moc neděje Sad

Faktem je, že u Flamboyant a Can you for... nejsou ty projekční čtverce moc využity a taneční kreace tam také moc nejsou. Rolling Eyes To už spíš u West end girls. Tam je to zajímavější. Wink Také mi přišlo, že tam není moc pomalých skladeb. Našel jsem Rent, Dreaming of the Queen a Numb. Ještě asi Home and Dry, ale to je upravená verze. Takže songy To speak is a sin, In definitive to remain, Casanova in hell, Only the wind, atd. bohužel nic... Sad Anebo bohudík, alespoň to nebylo depresivní. Wink
Flyer

PříspěvekZaslal: 5. červen 2007 18:51    Předmět: Re: Zvuk je krutej Citovat

martin napsal:
Také mi přišlo, že tam není moc pomalých skladeb.

Podle mě jich tam je tak akorát. Koncerty PSB jsou přece jen spíš koncipovány jako taneční akce, takže tohle bych osobně nebral jako zápor.

Mimochodem, včera mě Maj upozornila na začátek Can You Forgive Her?, kde je Chris trochu mimo. Není to sice nic strašnýho, ale při bedlivém poslechu to je patrný. Narazili jste na to ještě někdo?

PříspěvekZaslal: 7. červen 2007 16:38    Předmět: Citovat

Tak sem to dneska poprvy zmrknul a sem nejvic nadsenej, super! Kvalitni obraz i zvuk, z ty atmosfery tam me primo mrazilo! Z toho, co v Praze nehrali, se mi moc libila ta kytarova Home and dry, jinak jsou pro me vrcholy cely show asi Minimal, WTSHNN, DOTQ a to zacatecni elektronicky solicko pro Chrise na So hard, no snad ho ještě uvidime nekdy s mikrofonem u pusy, strasne bych si to pral. Jaks rikal, Jindro, skoda ze nebylo Paninaro? Jinak bezvadne zahrany cely vystoupeni, parada Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Flyer

PříspěvekZaslal: 8. červen 2007 13:32    Předmět: Citovat

Akila napsal:
Jaks rikal, Jindro, skoda ze nebylo Paninaro?

Teď během jarního turné zařadili Paninaro do svého playlistu. Zde je odkaz na záznam z jednoho koncertu: http://www.youtube.com/watch?v=J0pRxfkAylY

(Chris si tam nějak poupravil text, miluju zvlášť "everything" závěr Laughing)
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: