Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dotaz k zájemcům pro založení skupiny

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ghost



Založen: 15.7.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 1. srpen 2007 22:42    Předmět: Dotaz k zájemcům pro založení skupiny Citovat

Ahoj skládám hudbu na midi programu a hledám parťáka, který by ji otextoval a zaspíval (nemusí splňovat oba tyto požadavky, pro mě je důležitá spolehlivost a chuť jít do toho). Mě je dvacet a jsem z jihomoravského kraje.
Důvod proč píšu práve sem je, že PSB jsou mým životním stylem a udávají mi v hudbě směr stejně jako skupiny podobného ražení (Alphaville, Erasure, Depeche mode,.........).
Myslím že jestli najít někoho, kdo má rád stejnou hudbu, pak by to mohlo být tady.
Takže pokuď má někdo sen jako já založit "popgroup" může mi napsat na mail: ok.ghost@seznam.cz
nebo se ozvat na číslo: 724 241 987
Zájemci po domluvě pošlu moje ukázky.

Jinak se mejte hezky fandové PSB, přeji vám štastné dny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 10. leden 2008 17:55    Předmět: Citovat

hmm, kdysi jsem taky ctela zalozit skupinu, ale tedka uz na to jaksi neni cas. Skoda, ze ta nabidka prisla az tak pozde Confused Ale napsala jsem ti mail, tak jestli mas jeste zajem, tak se rozmysli a napis
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 24. leden 2008 17:19    Předmět: Re: Dotaz k zájemcům pro založení skupiny Citovat

Hmm až na to že to s tou tvojí tvorbou asi nemyslíš vážně , že ne? Laughing

ghost napsal:
Ahoj skládám hudbu na midi programu a hledám parťáka, který by ji otextoval a zaspíval (nemusí splňovat oba tyto požadavky, pro mě je důležitá spolehlivost a chuť jít do toho). Mě je dvacet a jsem z jihomoravského kraje.
Důvod proč píšu práve sem je, že PSB jsou mým životním stylem a udávají mi v hudbě směr stejně jako skupiny podobného ražení (Alphaville, Erasure, Depeche mode,.........).
Myslím že jestli najít někoho, kdo má rád stejnou hudbu, pak by to mohlo být tady.
Takže pokuď má někdo sen jako já založit "popgroup" může mi napsat na mail: ok.ghost@seznam.cz
nebo se ozvat na číslo: 724 241 987
Zájemci po domluvě pošlu moje ukázky.

Jinak se mejte hezky fandové PSB, přeji vám štastné dny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oomph.girl



Založen: 28.5.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Hustopeče

PříspěvekZaslal: 24. leden 2008 17:49    Předmět: Citovat

a jeste by me zajimalo, proc si to myslis? Laughing Laughing
_________________
I looove youuuu too thee eeeend, tell me tell me, who's the man on your side, who's your light noooow
-takhle budu vypadat, až vás uvidím Big Grin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 25. leden 2008 21:49    Předmět: xi xi Citovat

To bylo mě? jinak přeju pěknej večer

oomph.girl napsal:
a jeste by me zajimalo, proc si to myslis? Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ghost



Založen: 15.7.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 14. únor 2008 11:45    Předmět: Citovat

Ooo, Kittyflip se rozhodl, že odpoví. No musím ti dát za pravdu, matně si v zpomínám, že jsem ti kdysi posílal nějaké ukázky. Někdy v tom období jsem se těmi midi začal zabívat. Podařilo se mi propojit počítač s klávesy a začal jsem něco zkoušet, ale problém byl v tom, že jsem s tím ještě neuměl pořádně pracovat. Bylo určitě dost unáhlené hned po tom, co jsem se s nimi dostal do styku dávat sem můj odkaz, ale bylo to takové to okamžité nadšení, že můžu něco začít dělat. Jedno je ale jasné, dost jsem od té doby pokročil. Takže jestli se ptáš, zda-li to s tvorbou myslím vážně, klíďo odpovím že aji jo. Ačkoli vím, že mám jen základní vybavení, a že to nemůže znít profesionálně.
Tak snad to bereš jako argumentaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 15. únor 2008 16:25    Předmět: Podpora Citovat

kdepá podporuju a přeju at se ti to vydaří , jenom mě ještě překvapilo že hned skupinu, jestli tě inspirovali PSB tak vystupujou sicej jako duo ale image je vlastně nedílnej celek (tak to na mě působí) viz Mozek na montage a fundamental. Mě osobně spíš přivedlo k tvorbě až disco 2(so hard rmx od Rolla) , možná k inspiraci ještě West end Girls a pár dalších zbytek pokládám za vcelku zbytečný vykrádat nebo předělávat.
Jestli máš ale možnost si nějak poslechnout dema PSB než na to sáhnul producent, nebo kdokoliv jinej Smile tak určitě inspirativně ledacos ukáže.


ghost napsal:
Ooo, Kittyflip se rozhodl, že odpoví. No musím ti dát za pravdu, matně si v zpomínám, že jsem ti kdysi posílal nějaké ukázky. Někdy v tom období jsem se těmi midi začal zabívat. Podařilo se mi propojit počítač s klávesy a začal jsem něco zkoušet, ale problém byl v tom, že jsem s tím ještě neuměl pořádně pracovat. Bylo určitě dost unáhlené hned po tom, co jsem se s nimi dostal do styku dávat sem můj odkaz, ale bylo to takové to okamžité nadšení, že můžu něco začít dělat. Jedno je ale jasné, dost jsem od té doby pokročil. Takže jestli se ptáš, zda-li to s tvorbou myslím vážně, klíďo odpovím že aji jo. Ačkoli vím, že mám jen základní vybavení, a že to nemůže znít profesionálně.
Tak snad to bereš jako argumentaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ghost



Založen: 15.7.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 19. únor 2008 16:46    Předmět: Re: Podpora Citovat

[quote="Kittyflip"]kdepá podporuju a přeju at se ti to vydaří , jenom mě ještě překvapilo že hned skupinu, jestli tě inspirovali PSB tak vystupujou sicej jako duo ale image je vlastně nedílnej celek (tak to na mě působí) viz Mozek na montage a fundamental. Mě osobně spíš přivedlo k tvorbě až disco 2(so hard rmx od Rolla) , možná k inspiraci ještě West end Girls a pár dalších zbytek pokládám za vcelku zbytečný vykrádat nebo předělávat.
Jestli máš ale možnost si nějak poslechnout dema PSB než na to sáhnul producent, nebo kdokoliv jinej Smile tak určitě inspirativně ledacos ukáže.


Čau. Jo je mi jasné, že podstatnou částí PSB je další hudební produkce. Jejich původní dema jsem ještě neslyšel, ale pokuď můžeš poslat nějaký odkaz na ně nebo něco, tak bych byl rád, protože by mě to celkem zajímalo. Ale myslím že v těch jejich ranných letech to byla víceméně jejich práce, tu kterou slyšíme na albech. No možná se mýlím.
Ty taky tvoříš? Na čem?
Já zatím jen na klávesách pomocí toho podpůrného programu. Nejde s tím nic moc vykouzlit, ted si plánuju koupit synták a nějaký lepší program. Snad to pak bude větší zábava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 22. únor 2008 15:29    Předmět: Re: Podpora Citovat

Já nic moc. Sem zatim limitovanej slabým PC. Na midi sekvence používám logic audio a zvuk mi tvoří yamaha rm1x .Sound co z toho leze je fakt strašnej Laughing . Možná bych ti doporučoval pořídit si pořádně výkoný PC nebo power Meca na tom třeba používat snadno craknutelnej hudební software a zvuky řešit přes wavy, nebo softwarovej sampler + samozřejmě midi klávesnici.
A určitě si slyšel o stránce
http://www.geowayne.com/psblists1.htm kde je o jejich songách skoro úplně všechno + další věci. Určitě se tam dopátráš o zmínkách po nákejch demách.
Za poslechnutí určitě stojí West end girls z roku 1984 od Orlanda. Je to docela sranda http://www.youtube.com/watch?v=nyBJVXos9mg Laughing Laughing . Zajimavý je, občas sledovat určitý písničky jak byly přes 20 let prezentovaný..... pro inspiraci . Třeba domino dancing od dema přes base mix (ten je fakt dobrej)((obojí na remix singlu)) až po Cubism ( Cool .

Nechtěl byste sem taky někdo něco přispět?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ghost



Založen: 15.7.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 26. únor 2008 14:19    Předmět: Re: Podpora Citovat

Kittyflip napsal:
Já nic moc. Sem zatim limitovanej slabým PC. Na midi sekvence používám logic audio a zvuk mi tvoří yamaha rm1x .Sound co z toho leze je fakt strašnej Laughing . Možná bych ti doporučoval pořídit si pořádně výkoný PC nebo power Meca na tom třeba používat snadno craknutelnej hudební software a zvuky řešit přes wavy, nebo softwarovej sampler + samozřejmě midi klávesnici.
A určitě si slyšel o stránce
http://www.geowayne.com/psblists1.htm kde je o jejich songách skoro úplně všechno + další věci. Určitě se tam dopátráš o zmínkách po nákejch demách.
Za poslechnutí určitě stojí West end girls z roku 1984 od Orlanda. Je to docela sranda http://www.youtube.com/watch?v=nyBJVXos9mg Laughing Laughing . Zajimavý je, občas sledovat určitý písničky jak byly přes 20 let prezentovaný..... pro inspiraci . Třeba domino dancing od dema přes base mix (ten je fakt dobrej)((obojí na remix singlu)) až po Cubism ( Cool .

Nechtěl byste sem taky někdo něco přispět?


Díky. O té stránce jsem nevěděl. Jsou tam zajímavé věci, opět jsem se obohatil o nové poznatky. Je zajímavé kolik věcí se dá o PSB ještě objevit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz