Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Info k novému albu ?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kittyflip

PříspěvekZaslal: 2. duben 2008 22:50    Předmět: Info k novému albu ? Citovat

Koukám že ani tady zatim nikdo nemá informace o novym albu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin

PříspěvekZaslal: 11. duben 2008 9:16    Předmět: Citovat

Copak album, ale BALET! Když jsem si přečetl, že pracují na baletu, tak jsem byl v šoku. Docela by mne zajímalo, do čeho ještě "nefušovali". Už napsali muzikál, filmovou hudbu, spoustu řadových CD, produkovali alba (Lize Minelli ,Dusty S.) i singly (Robiemu "She´s Madonna") a udělali spoustu remixů (např. Rammstein). Takže pokud zvládnou i balet, co jim vlastně bude ještě chybět? Opera? Cool
Ivan Laššan

PříspěvekZaslal: 30. květen 2008 19:03    Předmět: Citovat

Cože balet???
No já nevím, ale připadá mi že to začínají trochu přehánět. Že by se začala projevovat nějaká flustrace ze stáří a chtějí si dokázat že neexistuje nic co by nezvládli a mají naprosto na cokoli? Možná že mají. No jsem zvědaví jak se toho zhostí a jaký to bude mít ohlas nejen u jejich fanoušků, protože ti, samozřejmě i já, mají trošku zkreslený subjektivní názor. Zkrátka co je od PSB to je super nebo při nejmenším dobré.
Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 3. červen 2008 8:56    Předmět: Citovat

Z ofic. webu:

Pet Shop Boys have been working on tracks for their new album with Xenomania, the legendary production/writing team who have produced and collaborated with artists as diverse as Girls Aloud, Sugababes, Saint Etienne, New Order and Franz Ferdinand. The new PSB album is planned to be released early next year.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin

PříspěvekZaslal: 3. červen 2008 16:33    Předmět: Citovat

Jestli tomu dobře rozumím, tak Xenomania je tým producentů. Nikoli název alba. A album by mělo vyjít na začátku příštího roku. Resp. asi na jaře. Hned v lednu to asi nebude. Už šetřím penízky. Wink
Flyer

PříspěvekZaslal: 3. červen 2008 19:14    Předmět: Citovat

Hoj, dlouho jsem tu nebyl a koukám, že to tu docela začlo žít. Wink Mr. Green

Já se na nový album taky moc teším. Spolupráce s Xenomanií zní hodně slibně, takže věřím, že o žádný propadák nepůjde. Cool

PříspěvekZaslal: 3. červen 2008 20:28    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Hoj, dlouho jsem tu nebyl a koukám, že to tu docela začlo žít. Wink Mr. Green

Já se na nový album taky moc teším. Spolupráce s Xenomanií zní hodně slibně, takže věřím, že o žádný propadák nepůjde. Cool

A kdy šlo o album PSB, které kdy bylo propadákem? Wink I don't know
martin

PříspěvekZaslal: 14. červen 2008 11:20    Předmět: Citovat

Tak u toho baletu musím doplnit slovo "případný". Takže balet asi zatím ne, ale nové album příští rok nejspíš ano. Wink
A co se týče těch propadáků - napadá mne třeba album "Release". Kde sice jsou hity "Home and dry" nebo "London", ale celkově to album není nic moc. Rolling Eyes Moje oblíbená je skladba "Love is a catastrophe". A album "Bilingual" je spíše pro jižní Ameriku, nežli pro Evropu. Ale propadák to vyloženě není.
jaro

PříspěvekZaslal: 15. červen 2008 16:36    Předmět: Citovat

Bilingual - a prepadák ??!!!! To rozhodne nie !!!! Shame on you To,že je tak trochu v latino štýle predsa neznamená,že nie je európsky Boo hoo! A práve z tohoto albumu vydali najlepšie remixy singloviek,aspoň podľa mňa Music
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martin

PříspěvekZaslal: 18. červen 2008 16:42    Předmět: Citovat

Bilingual propadák není. Ale jsou lepší alba. Cool Třeba Actually nebo Very/Relentless. A co se týče remixů, tak nejlepší jsou "Young offender" a "yesterday, when I was mad" od jam+spoon. Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: