Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nový autorský zákon

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom
Site Admin

PříspěvekZaslal: 8. červen 2006 9:59    Předmět: Nový autorský zákon Citovat

"Do práva autorského neoprávněně zasahuje ten, kdo obchází účinné technické prostředky ochrany práv podle tohoto zákona."

"Účinnými technickými prostředky podle tohoto zákona se rozumí jakákoli technologie, zařízení nebo součástka, která je při své obvyklé funkci určena k tomu, aby zabraňovala nebo omezovala takové úkony ve vztahu k dílům, ke kterým autor neudělil oprávnění, jestliže užití díla může autor kontrolovat uplatněním kontroly přístupu nebo ochranného procesu jako je šifrování, kódování nebo jiná úprava díla nebo uplatněním kontrolního mechanismu rozmnožování."

§ 43 aut. zákona
http://www.sagit.cz/pages/sbirkatxt.asp?zdroj=sb06216&cd=76&typ=r

To mi řekněte, jak posoudit, jestli CopyControl (CC) na CD, který mi můj Windows Media Player (WMP) bez problémů převede do WMA, je účinným technickým prostředkem, resp. jak mám vědět, zda obvyklou funkcí CC je zabránit převádění přes WMP? Třeba CC funguje jen pro určité profláklé kopírovací systémy. Rolling Eyes

(A já tudíž třeba nic neobcházím, protože zabránit kopírování přes WMP třeba není obvyklou funkcí - aspoň takové mám zkušenosti s těmi pár CC CD, které mám; a jak mám vědět, zda třeba pro kopírování CD přes WMP PSB oprávnění ne/udělili? Neutral

Je pravda, že JP Fundamental s CC se mi povedlo zkopírovat jen s CD v mechanice, ale přitom přímo na CD je nějaká aplikace na převod WMA souborů)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: