Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

All Over The World - oficiální "live" video

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 11. prosinec 2009 18:18    Předmět: All Over The World - oficiální "live" video Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=5pBcBr8HaHs
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 11. prosinec 2009 22:58    Předmět: Citovat

Video (obraz) super, líbí se mi ten nápad s titulem písně a odkazem na turné, které odjeli po celém světě. ALE!!! Ten mix je totálně příšerný. Proč proboha vymýšlí něco, co vymýšlet nemusí. Albumová verze je mnohem lepší, není tak přeplácaná, je melodičtější, tady je spousta kudrlinek, vícemelodií a dalšího balastu.

Jako připomínka turné je to krásné, jako video k čtvrtému singlu z alba je to děs.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2009 11:06    Předmět: Citovat

Dimo napsal:
Video (obraz) super, líbí se mi ten nápad s titulem písně a odkazem na turné, které odjeli po celém světě. ALE!!! Ten mix je totálně příšerný. Proč proboha vymýšlí něco, co vymýšlet nemusí. Albumová verze je mnohem lepší, není tak přeplácaná, je melodičtější, tady je spousta kudrlinek, vícemelodií a dalšího balastu.

Jako připomínka turné je to krásné, jako video k čtvrtému singlu z alba je to děs.



...mne pripadá práve táto veria skladby oproti albumovej oveľa lepšia,je to tak perfektne našľapané.Tá albumovka je oproti tomúto nudná....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2009 15:17    Předmět: Citovat

jaro napsal:
Dimo napsal:
Video (obraz) super, líbí se mi ten nápad s titulem písně a odkazem na turné, které odjeli po celém světě. ALE!!! Ten mix je totálně příšerný. Proč proboha vymýšlí něco, co vymýšlet nemusí. Albumová verze je mnohem lepší, není tak přeplácaná, je melodičtější, tady je spousta kudrlinek, vícemelodií a dalšího balastu.

Jako připomínka turné je to krásné, jako video k čtvrtému singlu z alba je to děs.



...mne pripadá práve táto veria skladby oproti albumovej oveľa lepšia,je to tak perfektne našľapané.Tá albumovka je oproti tomúto nudná....


A jo, už jsem si tuhle verzi naposlouchal a zdá se mi to lepší. Neuvědomil jsem si, že vychází na té nové placce, k jejíž (předvánoční) vzletné atmosféře se hodí. To pak jo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 17:01    Předmět: Citovat

Video je hnusne komercni, vubec se mi nelibi,hlavne jsou tam ty dvojcata jeste s tema vyholenyma hlavama.Vubec se to k PSB nehodi.
I kdyz za par let to bude naopak hezka nostalgicka vzpominka na koncert.
Myslim vsak, ze vyjde i DVD, protoze jsem v Anglii videla vsude okolo profikamery.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Becky



Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 17:09    Předmět: Citovat

Suhlasim, ako pripomenutie koncertu sa da, ale na oficialne video mi toto vobec nesedi. Dost tam zanika vyznam pesnicky, podla mna.Mohli sa viac posnazit. Shame on you
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jena221



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 17:40    Předmět: Citovat

Na tu piesen to velmi nesedi. Ale brala by som ten koncert z BA na dvd. A mohli by tam dat ako bonus nejaky rozhovor co s nimi urobili.Ved naco tie rozhovory robia, ked ich potom zostrihaju..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 18:05    Předmět: Citovat

no asi se jedna o eliminaci nakladu, kdyby stou videokamerou zasli aspon do backstage nebo tam hodili nejaky zabery z cestovani abychom videli neco noveho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
fulin



Založen: 25.5.2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 23:42    Předmět: Citovat

jj jako pripomenuti koncertu dobry. A to ja si dal tu praci ze jsem si z youtube stahnul vsechny skladby z Prahy a prevedl na DIVX a denne si to poustim na DVD. A to je parada Smile
_________________
ful
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 14. prosinec 2009 0:58    Předmět: Citovat

Kdyz uz, tak tam meli dat zabery z kazdeho koncertu + publikum a vzdy u toho napsat odkud to je,kdyz se chteli takhle vyblbnout.Mozna, jako promo na DVD taky dobry.
A vsak na video, od naseho "geodeta", nikdo nema.

Pro ty, co jsou zde novi a nevi o co go.
http://www.youtube.com/watch?v=uUedpYCcWck


fulin napsal:
jj jako pripomenuti koncertu dobry. A to ja si dal tu praci ze jsem si z youtube stahnul vsechny skladby z Prahy a prevedl na DIVX a denne si to poustim na DVD. A to je parada Smile


Jo a fakt mas vsechno? Ja tam totiz jeste nedala vsechno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fulin



Založen: 25.5.2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: 15. prosinec 2009 21:37    Předmět: Citovat

Ne ne všechno nemám určitě, vlastně jen to co je na youtube.
Chybí mi closer to heaven, do i have to, the way it used..... a samozrejme nektery verze jsou i dost zkrácený Sad....
Ale co jistě se brzy dočkáme dvd Smile
_________________
ful
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
geodetpaja



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: 22. prosinec 2009 19:09    Předmět: Citovat

O víkendu jsem natahoval do počítače všechny sestříhané dokumenty, které jsem leta zálohoval na miniDV kazetách, a k mému velkému překvapení jsem našel jeden sestřih, který jsem dal dohromady někdy v roce 2003 - jedná se o takový klípek z mého prvního výletu do Londýna před deseti lety. Video je ještě natáčené starou Hi8kou a já jsem úplně zapomněl, že jsem ho kdy ukládal někam jinam než na VHS.
Která skladba od Pet Shop Boys se přímo nabízela jako hudební podklad asi nemusím zdůrazňovat Smile - konkrétně se jedná o "London (Genuine Piano Mix)" a pokud máte náladu, můžete si ten klip pustit zde:
http://www.youtube.com/watch?v=4lQOspCOyO8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz