Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PSB v Praze 3.12.2009 (a taky v Bratislavě 1. 12.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelly



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 16. září 2009 21:20    Předmět: Citovat

Tak co kdybychom udělali pečáčkom reklamu sami, něco se vymyslet dá nemůžeme dopustit že se koncert zruší, to bych nepřežila!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fulin



Založen: 25.5.2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: 16. září 2009 23:27    Předmět: Citovat

Tak to máte Jaro na slovensku krásnej prodej. U nás zatim sotva 700 celkem Sad
_________________
ful
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 17. září 2009 12:26    Předmět: Citovat

Říkám - chce to zjistit organizátora pražského koncertu, a když ho zasypeme mejly, tak se třeba něco pohne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 17. září 2009 12:33    Předmět: Citovat

POZOR!!!

Takže pražský koncert organizuje tahle slovenská společnost: http://www.homeproduction.sk/agency/index.php?contact.

V tiskové zprávě je zmíněno jméno Braňo Jančich, že on je organizátorem - kontakt na něj je na výše uvedené stránce. Pojďme mu všichni napsat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 17. září 2009 14:09    Předmět: Citovat

Já svůj ukol splnila, napsala jsem srdcervoucí mail, no tak lidi, pište pište, at nejsem sama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 17. září 2009 14:11    Předmět: Citovat

Nechci malovat čerty na zed ale v Praze je prodej tragicky asi 800 lístku
tak aby to nedopadlo jako když jsme chtěli jet na 80 s do Blavy na Kajagoogoo,Howarda Jonese a Kim Wilde kde to zrušili...Při tom jsem viděl
Kim v Košicích a tam přišlo 6000 lidí a byl to super koncert.
Možná se měli na Blavu vykašlat ty mohli dojet do Vídně a ostatní by dali
Prahu,takhle je to na pi...ču že to ohlásili až po ostatních koncertech.
Já mám lístek do Berlína a jdu i do Prahy,ale spousta lidí už 2x při těch cenách nepujde i když je to doma....Kdyby na začátku rozepsali turné
celé bylo by to lepší.Takhle to vypadá zatím tak na Lucernu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela



Založen: 9.7.2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 17. září 2009 14:43    Předmět: Citovat

geri nehnevaj sa, ale prečo by sa mali vykašlať práve na Bratislavu??? Veď tu počas celej svojej kariéry ani raz neboli!! Pre mňa je to splnený sen, že vystúpia práve v mojom meste, čakám na to už 16 rokov. Hala, v ktorej vystúpia, vôbec nie je veľká, má kapacitu 4000 až 6000 ľudí, takže by sa to myslím mohlo vcelku naplniť, veď sem iste prídu aj fanúšikovia zo zahraničia. Ak je naozaj pravda, čo písal Jaro, že sa už predalo toľko vstupeniek, tak to vyzerá, že sú už aj pomaly vypredané. Podľa mňa tiež nebolo veľmi šťastným riešením dať tieto 3 koncerty deň po sebe, ale majú to po ceste a potom sa presúvajú do Nemecka, takže z ich hľadiska je to celkom logické.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 17. září 2009 15:37    Předmět: Citovat

Problém je mimo jiné ve dvou věcech:

1. Management PSB neudělal dobře, že koncerty ohlašuje po jednom. Turné mělo být zveřejněno alespoň v základní podobě najednou (v jaké části který měsíc budou), aby si to fandové mohli náplanovat. Takhle byl člověk nejistý, zvažoval jsem Německo, pak zase Belgii. Kdybych rovnou věděl, že přijedou, ušetřilo by mi to spoustu času Smile Ještě před dvěma měsíci jsem psal na kontakt na jejich webu, jejich managerka mi na dotaz, jestli přijedou do Česka, napsala, že mi nemůže cokoli říct.

2. Tři koncerty vedle sebe (Praha, Vídeň, Bratislava) je špatný krok. Určitě je to lepší pro kapelu logisticky, ale měli to časově více rozhodit. Navíc byla chyba, že oznámili nejdříve Vídeň a pak až Prahu a Blavu. Měli to oznámit najednou.

Pokud se Bratislava vyprodá, tím lépe. Lepší je menší hala, ale vyprodaná, než velká hala (jako je ta pražská) a poloprázdná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 17. září 2009 18:18    Předmět: Citovat

A není trochu brzo na to, aby byl nějakej velkej nával? (Tím spíš v současný ekonom. situaci.) Dyť je to ještě 2,5 měsíce, a myslím, že propagace a články se objeví až v listopadu; čistě laicky bych předpokládal, že třeba čtvrtina celkem prodaných lístků se může prodat během posledních dvou týdnů před koncertem.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kelly



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 17. září 2009 19:02    Předmět: Citovat

Díky Tome, moc jsi mě uklidnil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 17. září 2009 21:16    Předmět: Citovat

geri napsal:
Nechci malovat čerty na zed ale v Praze je prodej tragicky asi 800 lístku
tak aby to nedopadlo jako když jsme chtěli jet na 80 s do Blavy na Kajagoogoo,Howarda Jonese a Kim Wilde kde to zrušili...Při tom jsem viděl
Kim v Košicích a tam přišlo 6000 lidí a byl to super koncert.
Možná se měli na Blavu vykašlat ty mohli dojet do Vídně a ostatní by dali
Prahu,takhle je to na pi...ču že to ohlásili až po ostatních koncertech.
Já mám lístek do Berlína a jdu i do Prahy,ale spousta lidí už 2x při těch cenách nepujde i když je to doma....Kdyby na začátku rozepsali turné
celé bylo by to lepší.Takhle to vypadá zatím tak na Lucernu...



...taktiež nechápem,prečo zatracuješ Blavu ????? Ja som bol tiež v šoku,keď som videl ako sa celkom pekne predávajú lísty práve tu !!!! Toto som skutočne nečakal o to viac,že u nás naozaj nikdy neboli.A v podstate pre nás fanúšikou, je jedno,kde vystupujú,dôležité je,aby sa vôbec zjavili,nie ??????
....pre mňa za mňa,kľudne aj keby vystupovali v Mongólsku a mohli by sme tam byť úplne všetci,tak nedbám............ Dancing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 17. září 2009 22:24    Předmět: Citovat

Dimo napsal:
1. Management PSB neudělal dobře, že koncerty ohlašuje po jednom. Turné mělo být zveřejněno alespoň v základní podobě najednou (v jaké části který měsíc budou), aby si to fandové mohli náplanovat.

Ale konání/dojednání koncertů není (pouze) věcí managementu. Je-li někde zájem a možná finanční domluva, tak se tam koncert může udělat. PSB by byli sami proti sobě, kdyby si řekli "tak, 31. 3. uzavíráme termíny a nic dalšího neberem, i když máme ještě 20 volnejch termínů".

Při letošním turné byla rámcová kostra celkem jasná (později včetně toho, že v prosinci budou v Evropě), že nebyla uvedena všechna města naráz, z toho bych management nevinil.

Nevím, jaké území myslíš částí, ale po Evropě se dostaneš (myšleno účinkující a vybavení) během pár dnů z jednoho konce na druhej, takže by se stejně mohlo stát, že by hráli (příklad) celej listopad ve Španělsku a poslední dva dny ve Finsku... Smile - takže by třeba stejně z obecného schématu nemuselo bejt všechno jasný.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 18. září 2009 9:38    Předmět: Citovat

za posledni 4 dny prodano 600 vstupenek tak dohromady cca 1300 ze by se neco hnulo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 18. září 2009 10:55    Předmět: Citovat

Já nezatracuji Bratislavu,ale pokud budu bydlet v Blavě tak je mi smrtelně jedno jestli pojedu do Vídně a nebo pujdu doma,ale jestli byla Blava oznámená až po Vídni tak bych zákonitě koupil lupeny tam.
Mě se nelíbí přesně to co tady už někdo psal že je to těsně za sebou a špatně oznámené.
Jinak jasně chápu že jste hrdý na to že tam u vás vystoupí,ale mě je to za Prahu jedno,radši pořádnej koncert v Německu,než pár blbečku ketrý tam budou uplně náhodou protože dostali lístky v práci....

...taktiež nechápem,prečo zatracuješ Blavu ????? Ja som bol tiež v šoku,keď som videl ako sa celkom pekne predávajú lísty práve tu !!!! Toto som skutočne nečakal o to viac,že u nás naozaj nikdy neboli.A v podstate pre nás fanúšikou, je jedno,kde vystupujú,dôležité je,aby sa vôbec zjavili,nie ??????
....pre mňa za mňa,kľudne aj keby vystupovali v Mongólsku a mohli by sme tam byť úplne všetci,tak nedbám............ Dancing[/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 18. září 2009 11:07    Předmět: PSB vs. Rammstein Citovat

Rammstein nepotřebovali reklamu na koncert v Praze a byli za týden fuč,a když už se objevila po Praze nasmlouvaná reklama nebyla na nic,protože lístky zkrátka byli vyprodány.
Bez reklamy 1300 je vidět že to nefunguje,takže kdyby bylo před vydáním desky tak to pochopím,ale na co by ty lidi čekali?Až zahřmí?Vždyt před vánocema nebudou mít peníze i tak.
Něco by to chtělo (reklamu),ale bez vynaložených peněz se zkrátka vydělávat nedá..to by si agentura uvědomit měla,vždyt ani na Fanu to není... takže reklama tejden před koncertem je na ho...no.
Vzpomente si na koncert Eurythmics co měl být v Praze.Všichni říkali jasně jdeme,lístek koupíme těsně před a pak se všichni divili že to zrušili
když bylo prodanejch 2000 lístku.Pokud nikdo nemá prachy tak to chápu,
ale na co čekat když je mám.Snad se to PSB nebude týkat...
V tý Blavě to vypadá že už to bude určitě....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009 Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 3 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz