Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

koncert wooow...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
neilatron



Založen: 8.12.2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: 18. prosinec 2009 15:19    Předmět: Citovat

jen takovy detail slovicko "IF" Laughing Laughing Laughing
zkus si prelozit "Ghost of myself" nebo "Metamorphosis"
nebo precti rozhovor Neila z "Attitude"/celkem obsirne vysvetlil, jak chodil s holkama,malem se stal otcem,gayem byt nechtel,ale je...svym coming outem prosel tak pred 20 lety.
Mimochodem ,kdyz tu byl v Praze v 1994 tam mu to s Josem/Spanel/ fakt sluselo.S Tomem z Ameriky pred tim dokonce i zil.
Samozrejmne ,ze Neil flirtuje s fanynkama - je to jeho job.
Je charismaticky a zrejmne provozuje i hypnozu Razz
Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 18. prosinec 2009 16:09    Předmět: Citovat

Hele, ja jsem dost stara na to , abych si o lidech delala usudek sama a ne, kde se co o nich napise.Neilovi by to sluselo i s jezibabou.
Jo a s tou hypnozou jsi me fakt pobavil.Chapej, ze ma pravou katolickou vychovu.Je to prave anglicke gentlemanstvi a kdyz k tomu prihodi svoje charisma a slavu, tak si pred nim clovek proste sedne na zadek.Co si budeme nalhavat.
Uz se mi to jednou v zivote stalo a uplne jsem se z toho rozklepala.Bylo to vsak vice intimni nez s Neilem.Byl to take anglican a bohuzel zase gay.
Mozna,ze se mylim a jsou vsichni gayove takovy mili a jemni.

Neilatrone, neboj nic jsem s nim nemela, nemusis na me zarlit.
Proste jsme tam stali a koukali na sebe, ja pritom tekala ocima na neho a na ochranku okolo, tak jsem ho vzala za podpazi a dovedla k autu, protoze se k tomu nemel a ja nevedela co mam delat.No prece se jen tak neotocim a neodejdu.Mozna kdyby kolem nebyly ta zvirata, tak bych mu klidne rekla "Hele, nepujdeme nekam na sklenicku?"
... tak priste.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minoma



Založen: 22.6.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: 18. prosinec 2009 21:08    Předmět: Citovat

To Czecha: Moc díky za malé nahlédnutí do zákulisí i za to s jakým otevřeným způsobem jsi ho popsala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jena221



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 19. prosinec 2009 0:43    Předmět: Citovat

Teda tie vase pera ma pobavili!!! Uz viem preco mi Neil to moje vratil a pouzil svoju fixu Laughing Laughing a pripomenulo mi to Chrisa ako ma pred 10 rokmi v Prahe pokaral, ze nemam fixu a chcem od neho podpis Shocked Smile .....no srandy kopec s nimi je........ Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
neilatron



Založen: 8.12.2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: 19. prosinec 2009 11:27    Předmět: Citovat

mne to nahodou silene bavi - Czecha- ten tvuj styl.Ja nepochybuji o tom,ze jsi jiste pekna,chytra zena -ale na to Neila stejne neulovis Laughing Laughing Laughing
Tak si kup dodatecne tu bilou usanku a jed do Londyna v pondeli - neboj ja rozhodne nezarlim Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Becky



Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: 19. prosinec 2009 17:17    Předmět: Citovat

Naozaj Czecha uzasny zazitok, velmi pekne popisany, priznavam zavidim. Na koncerte mi stacilo ked sa Neil pozrel nasim smerom, ten pohlad fakt... ze clovek je chvilku mimo Smile Takze zaroven moj obdiv, ze si pri nom zo seba nieco dostala.Toto muselo byt neskutocne, dufam, ze budem mat aj ja niekedy prilezitost takto sa s nimi stretnut. Zaroven tymto vam vsetkym chcem trochu v predstihu popriat krasne Vianoce a stastny vstup do noveho roka. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 20. prosinec 2009 19:54    Předmět: Citovat

neilatron napsal:
mne to nahodou silene bavi - Czecha- ten tvuj styl.Ja nepochybuji o tom,ze jsi jiste pekna,chytra zena -ale na to Neila stejne neulovis Laughing Laughing Laughing
Tak si kup dodatecne tu bilou usanku a jed do Londyna v pondeli - neboj ja rozhodne nezarlim Razz


Nechtela jsem si koupit tu bilou usanku,ale tu cernou.A opravdu by se mi ted tady na horach hodila, protoze je táková zima,ze uz mi zamrzla i nafta v aute.Tot' duvod, proc se nemohu vydat do Londyna.

Mimochodem, jak muzes byt, tak drzej a troufnout si mi rict, ze bych Neila stejne neokouzlila Mr. Green .

Minoma a Becky,moc pekne dekuji Wink


Naposledy upravil Czecha dne 21. prosinec 2009 16:26, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Becky



Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: 20. prosinec 2009 20:03    Předmět: Citovat

Net zac mila Czecha, prajem pekny pobyt. Mr. Green Mr. Green A vsetkym nam by som tiez dopriala taketo nieco na Vianoce Razz Razz Aj tie usanky Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neilatron



Založen: 8.12.2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: 22. prosinec 2009 12:39    Předmět: Citovat

a na co jako bys ho okouzlila -na 3ci 5ky, nebo snad na ... Laughing Laughing Laughing haslerky?
Faktem je,ze se ti podarilo ziskat podpis,dotknout se kabatu.
Ty jako ze rozhodujes o neci orientaci?
Opravdu pred nekym s tak velkym sebevedomim smekam svou bilou usandu/mimochodem i v te bile usance mu to moc seklo Razz
p.s. jsi novinarka nebo novinar"holandan"...v tom pripade pak zacinan trosinku zaaarlit vr...vr...vrrr..r -pro mne je konkurence "Mr. GaGa"

ps2. Ja podpisy preju vsem fanouskum/i Coufymu a brachovi - pamatuju,jak jsme jeli z toho Lipska a jak jste byli celi prepadli na ceste zpet .. a mam radost,kdyz kdokoli dokaze ocenit Neilovo charisma.

Ja Neiluv podpis mam i par nahodnych setkanich v klubech v Londyne a Neil je neuveritelne mily clovek..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paganel



Založen: 1.7.2006
Příspěvky: 175
Bydliště: Povrly

PříspěvekZaslal: 22. prosinec 2009 19:11    Předmět: Citovat

Příští rok vyjde CD a DVD z tohoto turné! Smile Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mates88



Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: 22. prosinec 2009 20:16    Předmět: Citovat

Diky za super zpravu o cd a dvd!!!!vzpominam rad na to kdyz mne Niel v 91 a 98 drzel za zapesti kdyz mi podepisoval ruku,nadosmrti jeden z nejerotictejsich zazitku!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 22. prosinec 2009 23:55    Předmět: Citovat

No vidite, proto jsem driv zavidela ja vam.
Ted uz nemusim a vidite,ze nekecam.SUPER.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 26. prosinec 2009 9:37    Předmět: Citovat

Dá se někde zjistit, jakou hudbu pouštěli před koncertem? Líbily se mi tam nějaké skladby v čase 19:10-19:30, ale nevím ani interprety, ani názvy písniček. (Resp. to byly spíše remixy.) Dá se to někde zjistit? Předem díky. Wink Cool Music
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 26. prosinec 2009 21:37    Předmět: Citovat

No, jedno z toho mi přišlo jako remix You Only Tell Me You Love Me When You're Drunk... Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 28. prosinec 2009 19:25    Předmět: Citovat

Na DVD by měl vyjít záznam vánočního koncertu z Londýna z O2 arény co hráli tuším 22.12. Takže žádné Mexico ( viz Cubism ), ani Brazílie ( viz Discovery ), ani žádný jiný koncert z Jižní Ameriky. Ale starý dobrý Londýn. Už teď se těším. Cool Music
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009 Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz