Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

koncert wooow...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 29. prosinec 2009 2:41    Předmět: Citovat

martin napsal:
Dá se někde zjistit, jakou hudbu pouštěli před koncertem? Líbily se mi tam nějaké skladby v čase 19:10-19:30, ale nevím ani interprety, ani názvy písniček. (Resp. to byly spíše remixy.) Dá se to někde zjistit? Předem díky. Wink Cool Music


Byly to mixy písní žánrově zpřízněných kapel, zaslechl jsem tam mimo jiné Kraftwerk a Depeche Mode plus mixy písní PSB. Konkrétní písně si ale už nevzpomenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 29. prosinec 2009 23:07    Předmět: Citovat

neilatron napsal:
a na co jako bys ho okouzlila -na 3ci 5ky, nebo snad na ... Laughing Laughing Laughing haslerky?

Ty jako ze rozhodujes o neci orientaci?
pro mne je konkurence "Mr. GaGa"

.. a mam radost,kdyz kdokoli dokaze ocenit Neilovo charisma.

Ja Neiluv podpis mam i par nahodnych setkanich v klubech v Londyne a Neil je neuveritelne mily clovek..


Nejak jsem nepochopila tvoji prvni vetu.Jestli to spravne chapu tak , ze bych ho mela okouzlit na trcíci petky, tak to urcite ne.Asi to bude tim, ze vypadam jako chlap.
Kdybych vedela, ze mu ty haslerky chutnali, tak mu jich koupim treba cely pytel.

O neci orientaci opravdu rozhodovat nemohu, ale rozhodujici je, kdo se bude o Neila starat na stara kolena,ze?! Nas pan mistr Gott je toho prikladem.Neverim, ze by to z vas chlapu nekdo delal s láskou a z lásky.
Jakej, ze to je "Kacer" ta tvoje konkurence? To mylis jako Donalda? Mas pravdu, takovej Donad Trump taky neni k zahozeni, ale o tom se mi nesní.

Tak az ho zase potkas v nejakem tom sve klubu, tak mu to vyrid a nezapomen se zeptat na ty haslerky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2009 12:52    Předmět: Citovat

nekde sem cet ze ten playlist davaj do kupy neil s chrisem dost z toho je na back to mine kompilaci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
neilatron



Založen: 8.12.2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2009 13:14    Předmět: Citovat

Czecha - klidne muzes jit se mnou
P.s. Lady GaGa=Mr GaGa Laughing
To prece nemyslis vazne Neil a stara kolena a zenska?? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 6. leden 2010 12:11    Předmět: Citovat

Diky za pozvani, budu o tom uvazovat.

Prosim vás, muzete mi nekdo vysvetlit, kdo to ta Lady GaGa vubec je?
Jako, kdo to je samozrejme vim, ale nejak se nemuzu na ni dohledat vlastniho nazoru.Dala jsem si par dnu cas, abych ji trosku okoukla, bohuzel...
Jako zena ji asi nemohu dost objektivne zhodnotit.
Vizaz a hlas by byl OK, kdyby ji neprodukovali komercne.
Rapovani a zmitani se polonachych tel je u kazde pisnicky dost.
Bóze muj, hlavne at nam PSB taky nezrapnou.

Shhh p.s. Ale svá tela nam predvest mohou. Silenced


a tohle uz jste cetli? http://www.t-music.cz/magazin/na-pet-shop-boys-prisly-vanoce-i-kockopes--1945/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela



Založen: 9.7.2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 6. leden 2010 19:20    Předmět: Citovat

Lady GaGa sa k nim podľa mňa vôbec nehodí. Nepáči sa mi jej spev, hudba ani výzor. Dúfam, že s ňou už nebudú spolupracovať.
Neil a Chris sú na koncertoch vždy zahalení viac než dosť - kabáty, čiapky, klobúky, okuliare... a pochybujem, že sa to niekedy zmení. Aspoň tie okuliare by si mohli odpustiť. Očný kontakt s Neilom je veľmi príjemný Cool .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009 Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz