Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

dvd+cd
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 14. leden 2010 17:20    Předmět: dvd+cd Citovat

Tak na oficiálních stránkách už se objevil i obal,ale všude se píše že bude jen tato varianta.Já bych upřednostnil Blu-Ray když jsem si ho již koupil,tak jsem čekal že nové koncerty už takhle budou vydávat v nejvyšším rozlišení.PSB by si to zasloužili jsou big name.Vždyt i Killers
ho vydali a je to super koncert! Doporučuji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
geodetpaja



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: 14. leden 2010 19:30    Předmět: Citovat

Taky doufám,že nakonec bude i blu ray verze.
Docela jsem se těšil, že Pandemonium bude první koncert PSB, kterej vyjde i v HD kvalitě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 15. leden 2010 10:29    Předmět: Citovat

líběj se mi bonusy: my girl, it doesn't...; videa love etc., did you..., all over the world; live show z brit awards))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 17. leden 2010 17:44    Předmět: dvd+cd Citovat

To mě se taky líbí,asi jen tak další klipové dvd nebude,tak je dobře že to
přidaj aspon na živé dvd.Jednou možná to vyjde znova kompletní,ale to neva.Jde o to že si to pustíš ted...a to je fajn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fulin



Založen: 25.5.2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: 21. leden 2010 16:22    Předmět: Citovat

4. místo v předobjednávkách Smile

http://www.amazon.co.uk/gp/new-releases/music/ref=pd_nr_zgc_m_h__music_more?pf_rd_p=468107173&pf_rd_s=right-7&pf_rd_t=101&pf_rd_i=229816&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_r=1A7KRN4T749MBY0M2RFM
_________________
ful
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 30. leden 2010 19:57    Předmět: cd+dvd Citovat

Tak mám pocit ,že na nás PSB šijou pěknou"chatrč"
Není technicky možný,aby 2 měsíce od koncertu vyšel koncert na dvd!
Jde pokud by byl točený na 1-2 kamery.Ale jen sestříhaní,synchronizace,mastering a výroba dá zabrat minimálně 4 měsíce.Takže jsou tady 2 varianty.Bud to totálně odflákli,což si nemyslím.A nejpravděpodobnější varianta,že ten koncert natočili už v létě a jen vánoční bonusy k tomu přifařili.
Kupoval jsem si v létě koncert od Live Here Now Depeche Mode -Live In Prague a psali že minimálně až za měsíc od koncertu dostanu cd do schránky.Trvalo to 2 a to bylo jen audio!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 30. leden 2010 21:23    Předmět: Citovat

Na to DVD se hrozně těším. Zároveň je fakt, že koncert proběhl 22.12. v Londýně v O2 aréně a už 14.02. má vyjít na DVD. Jednak mi to přijde opravdu velmi brzy. A jednak mi není moc jasné, proč už takto v únoru. Předpokládám, že nyní budou mít delší pauzu, takže to DVD klidně můžou vydat třeba v létě. Možná by spíše stálo za úvahu "dovydat" alba,která ještě nevydali s "further listening". Tento projekt (pokud slovo "projekt" je vůbec vhodné) je takový rozdělaný. Nebo možná nedodělaný. A když už DVD, tak s koncertem z roku 1989, kdy koncertovali jen po Anglii.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 30. leden 2010 22:09    Předmět: Citovat

...mňa najviac mrzí,že do playlistu sa nedostala "Love Comes Quickly",hoc viem,že ju sem-tam Neil "dovrzal".Toto je,podľa môjho názoru,jediný,ale pre mňa najpodstatnejší nedostatok pripravovanej Live-ky. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 1. únor 2010 0:05    Předmět: Citovat

Uz jsem to tu nekde psala, ze jsem tam, ty profesionalni kamery, videla uz v cervnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roxboy



Založen: 9.5.2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Nemecko

PříspěvekZaslal: 1. únor 2010 15:11    Předmět: Otazky a odpovedi PSB Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=W8dA09QmDc0

info ohledne reedic: 4:16 - pokud jste to jeste nezachytili. (ale nic konkretniho nerekli)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 2. únor 2010 21:41    Předmět: Citovat

Já to pochopil tak, že to DVD má být z koncertu z 22.12. a nikoli z června. Každopádně se nechám překvapit, co vlastně vydají.
Co se týče oblečení, moc se těším na Chrisovu bundu "zrcadlovku". Kdyby se tak dala někde sehnat... No nic, to jsem se tak zasnil. Cool
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 4. únor 2010 0:40    Předmět: Citovat

Ja to take tak pochopila, ale znas novinare.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 5. únor 2010 21:35    Předmět: dyž už DVD, tak s koncertem z roku 1989 Citovat

Je to vůbec nějak vydaný?, nebo se jedná o Performance? díkes, Zajímala by mě totiž jedna verze West end Girls - se saxofonama jestli to náhodou nebude z tohohle. Nebo to bylo z discovery? hmm

martin napsal:
Na to DVD se hrozně těším. Zároveň je fakt, že koncert proběhl 22.12. v Londýně v O2 aréně a už 14.02. má vyjít na DVD. Jednak mi to přijde opravdu velmi brzy. A jednak mi není moc jasné, proč už takto v únoru. Předpokládám, že nyní budou mít delší pauzu, takže to DVD klidně můžou vydat třeba v létě. Možná by spíše stálo za úvahu "dovydat" alba,která ještě nevydali s "further listening". Tento projekt (pokud slovo "projekt" je vůbec vhodné) je takový rozdělaný. Nebo možná nedodělaný. A když už DVD, tak s koncertem z roku 1989, kdy koncertovali jen po Anglii.

_________________
How much do you need?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 5. únor 2010 22:30    Předmět: Citovat

O Performance se nejedná a vydaný to, tuším, nebylo. Tady jsou nějaké odkazy. http://www.youtube.com/watch?v=YwfvAnnbSqE http://www.youtube.com/watch?v=P1K07dAZ7YA&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=u4wB796IEIg&feature=related
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 16. únor 2010 21:15    Předmět: Citovat

Sehnal jste už někdo DVD s koncertem? Já byl dnes kolem 17:30 v Bontonlandu v Praze na Václaváku a nic. Sad Nebo včera vyšlo to DVD jenom v Anglii?
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz