Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Together
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michaela



Založen: 9.7.2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 17. leden 2011 18:23    Předmět: Citovat

Ja tiež o remixy nestojím, úplne mi stačia albumové verzie. Nepotrebujem mať 10 verzií jednej pesničky. Ani keď je to od PSB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 17. leden 2011 19:56    Předmět: Citovat

Remixy jsou hlavně pro dýdžeje. A lidi by na mě měli především pařit na diskotékách a mejdanech. Cool No a vobčas nějak remix (třeba So hard ) kluci zahrajou v rámci koncertu Cubism. Boo hoo!
Skladba The atom of splitting je spíš jam session, nežli rychle spíchnutá píseň. Kluci si prostě jen tak hráli ve studiu. PC Boo hoo!
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
defox



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 18. leden 2011 13:11    Předmět: Citovat

Michaela napsal:
Ja tiež o remixy nestojím, úplne mi stačia albumové verzie. Nepotrebujem mať 10 verzií jednej pesničky. Ani keď je to od PSB.


A co remixy/maxiverze z 80 let? Nebo některé podařené kousky z let následujících? Bohužel už spoustu let je trendem vydávat remixy, který bych udělal i já, jak se mi zdají fušersky jednoduchý a nezajímavý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 18. leden 2011 14:19    Předmět: Citovat

defox napsal:
Michaela napsal:
Ja tiež o remixy nestojím, úplne mi stačia albumové verzie. Nepotrebujem mať 10 verzií jednej pesničky. Ani keď je to od PSB.


A co remixy/maxiverze z 80 let? Nebo některé podařené kousky z let následujících? Bohužel už spoustu let je trendem vydávat remixy, který bych udělal i já, jak se mi zdají fušersky jednoduchý a nezajímavý.



a čo tak: Discoteca (trouser enthusiasts' adventures beyond the stellar empire mix) ???? - to je tiež nezaujímavá fušerina ??? - podľa mňa je to fantastický dôkaz o tom,aké sú krásne možnosti pri remixovaní .Alebo Flamboyant (michael meyer kompakt mix) - toto fušerina rozhodne nemôže byť !!!!!!! Music
_________________
I know enough's enough
and you're leaving
You've had enough time to decide
on your freedom
but I can still find some hope
to believe in love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
roxboy



Založen: 9.5.2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Nemecko

PříspěvekZaslal: 19. leden 2011 1:07    Předmět: Citovat

byl bych opatrny s rychlym souzenim remixu. Osobne jsem ale na B stranach singlu prvorade pro drive nevydane skladby na ukor remixu. Na druhou stranu stare dobre extendedky, ktere si delaji sami PSB, se mi libi.

Napr: A Red Letter Day (psb extended edit) nebo i (Moscow mix)
Did You See Me Coming? (pet shop boys possibly more mix) - to je prece nova skladba!

Ale meli by boys trochu pritvrdit kriteria, protoze na muj vkus se na b stranach objevi v remixech kde co ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tom99



Založen: 13.1.2011
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 19. leden 2011 15:25    Předmět: Citovat

Těch rémixů je zybtečně moc. Originál, nová verze a šmitec

Tom Shocked Shocked Shocked Shocked
_________________
tom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 19. leden 2011 15:40    Předmět: Citovat

tom99 napsal:
Těch rémixů je zybtečně moc. Originál, nová verze a šmitec

Tom Shocked Shocked Shocked Shocked



Remixov nie je nikdy dost !!!!!!!!!!!! Whistle
_________________
I know enough's enough
and you're leaving
You've had enough time to decide
on your freedom
but I can still find some hope
to believe in love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tom99



Založen: 13.1.2011
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 20. leden 2011 12:32    Předmět: Citovat

Ale někdy je to vážně zábava. Když běžel v Čechách Milionář, tak první otázka za milion byla: uveďte časový údaj ve skladbě Theater z alba Very. A ten chlap nevěděl a musel skončit. Ani snad ne za měsíc padla otázka, z kterého alba pochází Close To Heaven, rovněž první otázka za milion a také dotyčný nevěděl a odešel. Kamarád na drátě mu poradil album Very. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Smile Smile Smile Smile Smile
_________________
tom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 20. leden 2011 13:00    Předmět: Citovat

tom99 napsal:
Ale někdy je to vážně zábava. Když běžel v Čechách Milionář, tak první otázka za milion byla: uveďte časový údaj ve skladbě Theater z alba Very. A ten chlap nevěděl a musel skončit. Ani snad ne za měsíc padla otázka, z kterého alba pochází Close To Heaven, rovněž první otázka za milion a také dotyčný nevěděl a odešel. Kamarád na drátě mu poradil album Very. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Smile Smile Smile Smile Smile




...to vážne myslíš toho milionára,ktorého dávali po celom svete ? Takéto otázky .....no,hmmm,neviem,neviem,na Slovensku by toto asi nik z účasníkov nevedel a pri telke by isto mnohí nemali ani páru... Mr. Green
_________________
I know enough's enough
and you're leaving
You've had enough time to decide
on your freedom
but I can still find some hope
to believe in love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tom99



Založen: 13.1.2011
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 20. leden 2011 17:05    Předmět: Citovat

Tak trochu nechápu, proč k albu Alternative vyšel pouze jeden singl a to Paninaro 95, když se mohlo vydat Shamelless, Too Many People a Its Decadance, to by byla teprve bomba. Jenže vyšlo Paninaro 95 a pak náhle Before už z nového alba Billingual. Idea Idea Idea

Jinak, Paninaro pojednává o jakési italské raritě a to tzv. SVAČINÁŘÍCH, což ale nevím, co přesně znamená. V 80tých letech vyšel na singlu údajně jen v Itálii, tak možná proto ta nová verze. Idea Idea Neutral Neutral

V tom roce Paninaro 95 znělo u nás z éteru fakt hodně, tuším, že byl ten singl vydán někdy před Vánocemi a hodně se vysílal na Primě v pořadu SOS, což byl asi tříhodinový blok věnovaný pouze videoklipům.

A asi to byl snad jediný vydaný singl, na kterém zpíval Chris Lowe.

Jinak, co se týče fenoménu tzv. rémixů, jsou vynikající EASTEND BOYS z roku 1999, toto album vyšlo u společnosti Areca Multimedia. Nahrávky jsou natočeny v tradici originálů, žádné techno dupárny Smile Smile Smile

Naopak zabijáky, resp zabijačkami hudby PSB jsou nyní švédky říkájící si pro změnu WEST END GIRLS, stačí si na YOU TUBE od nich poslechnout You Only Tell Me Where You Are Drunk a spolehlivě se vám z toho zvedne žaludek Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed Embarassed Mad Mad Mad
_________________
tom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 20. leden 2011 18:30    Předmět: Citovat

...čo to tu píšeš ????

...skús si vypočuť toto : http://www.youtube.com/watch?v=IiMY27GcfYA&feature=fvw - sú to tie isté tebou zatratené švédky a myslím si,že toto sa fakt podarilo ... I'm with stupid Bored
_________________
I know enough's enough
and you're leaving
You've had enough time to decide
on your freedom
but I can still find some hope
to believe in love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Reddy



Založen: 23.10.2006
Příspěvky: 26
Bydliště: Domažlicko

PříspěvekZaslal: 20. leden 2011 21:37    Předmět: EASTEND BOYS - sprostá vykrádačka Citovat

tom99 napsal:
Tak trochu nechápu, proč k albu Alternative vyšel pouze jeden singl a to Paninaro 95, když se mohlo vydat Shamelless, Too Many People a Its Decadance, to by byla teprve bomba. Jenže vyšlo Paninaro 95 a pak náhle Before už z nového alba Billingual. Idea Idea Idea

Jinak, Paninaro pojednává o jakési italské raritě a to tzv. SVAČINÁŘÍCH, což ale nevím, co přesně znamená. V 80tých letech vyšel na singlu údajně jen v Itálii, tak možná proto ta nová verze. Idea Idea Neutral Neutral

V tom roce Paninaro 95 znělo u nás z éteru fakt hodně, tuším, že byl ten singl vydán někdy před Vánocemi a hodně se vysílal na Primě v pořadu SOS, což byl asi tříhodinový blok věnovaný pouze videoklipům.

A asi to byl snad jediný vydaný singl, na kterém zpíval Chris Lowe.

Jinak, co se týče fenoménu tzv. rémixů, jsou vynikající z roku 1999, toto album vyšlo u společnosti Areca Multimedia. Nahrávky jsou natočeny v tradici originálů, žádné techno dupárny Smile Smile Smile

Naopak zabijáky, resp zabijačkami hudby PSB jsou nyní švédky říkájící si pro změnu WEST END GIRLS, stačí si na YOU TUBE od nich poslechnout You Only Tell Me Where You Are Drunk a spolehlivě se vám z toho zvedne žaludek Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed Embarassed Mad Mad Mad
Teď si mně teda dorazil,vychvalovat tady svinstvo z Levnejch knih,nebo kde se to vůbec začalo prodávat.EASTEND BOYS-nic horšího jsem snad neslyšel.A ještě na nich parazitují-na obale prej PET SHOP BOYS a dole malinkým písmem EASTEND BOYS.Taky jsem to omylem kdysi koupil-kazeta už není mezi živými-"nechtěně" jsem na ní šlápnul... Mr. Green West end girls jsou oproti tomu zlatý holky,koneckonců byly přizvaný i k dokumentu "A life in pop"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tom99



Založen: 13.1.2011
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 21. leden 2011 17:51    Předmět: Citovat

Mně se Eastend Boys líbili, Being Boring se jim vážně povedla a hodně rád si to kdykoliv poslechnu znovu. namísto West End Girls,. to si ze Švédska radši dám Sally Shapiro a Lucky Twice, načež Hannah Reynolds z nich povyšuji na nejkrásnější ženu světa v oblasti Smile Smile Smile Razz Razz Razz přiatžlivosti Wink Wink Wink Wink Wink
_________________
tom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tom99



Založen: 13.1.2011
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 21. leden 2011 17:53    Předmět: Citovat

Hmm, Pet Shop Boys se asi sami zbláznili, není divu, když dělal tolik rémixů za sebou Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
_________________
tom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 22. leden 2011 9:58    Předmět: Citovat

Já myslím, že Chris NEZPÍVÁ v žádné písničce. Mr. Green On jen "pokládá slova" (nebo jak jsem to někde četl). Mr. Green
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz