Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Together
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 10. listopad 2010 19:47    Předmět: Citovat

Muzete mi nekdo rict co se to s tema klukama stalo?
Koukam,ze uz nikdo nenachazi slova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Becky



Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2010 0:51    Předmět: Citovat

asi tak....trapne, lacne...toto nie su PSB akych poznam. Viac ma to snad sklamat nemohlo. Brick wall
_________________
I want a dog Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2010 14:32    Předmět: Citovat

...režisér - chalanisko Peeter Rebane robil aj Moby-mu Wait For Me ,ale Together je fakt úplne vzdialený od toho,na čom som zvyknutý u chalanov.Potešiť môže len fakt,že takéto "šalátové" video budú vysielať aj tv stanice.


...viete,prečo je tak málo vidno neila v klipe? Aby nerobil grimasy ako v Did you see me coming? Laughing Laughing Laughing
_________________
I know enough's enough
and you're leaving
You've had enough time to decide
on your freedom
but I can still find some hope
to believe in love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 17. listopad 2010 14:55    Předmět: Citovat

...krásne,ale stačilo lepšie čítať a už od 5-teho to nájdeš za 0,- aj na mojej stránke Mr. Green
_________________
I know enough's enough
and you're leaving
You've had enough time to decide
on your freedom
but I can still find some hope
to believe in love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
geri



Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: 17. listopad 2010 16:02    Předmět: Citovat

Já jsem to nikde v diskuzi nenašel a tvoji stránku fakt neznám,myslím,že je to přínos pro každého sběratele a není to zlý...tak je jedno jestli to tady je 2x nebo 5x.
v diskuzi tam bylo jiné promo!!! jestli nemyslíš to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 20. listopad 2010 3:21    Předmět: ale jsou Citovat

Becky napsal:
asi tak....trapne, lacne...toto nie su PSB akych poznam. Viac ma to snad sklamat nemohlo. Brick wall


Když tě to sklamalo, tak co jsi očekávala? Razz

jen si vzpomeň, takovejch věcí co na to pořádně nesáhnul producent (nebo někdo šikovnej) maj spousty, v každé éře (In privat 2006 Smile např )

co se týká přijetí, tak disk fora a jejich facebook je zavalen velmi pozitivníma reakcema LIDEM SE TO LIBI Laughing ha ha.

inu co dodat dál, na tohle forum stejně nikdo nechodí. Na rafinovanou diskuzi o tomto se tu stejně nikdo nechytne.

Sem presvědčenej, že v čr resp v Praze je určo spousta příznivců PSB. Tak jestli to čtete, seberme se a rozeberme to u piva, vína, kafe atd.
_________________
How much do you need?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukas



Založen: 20.11.2010
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: 20. listopad 2010 9:21    Předmět: Together Citovat

Ahoj, jen tak na okraj, jak tak čtu výzvu o přihlášení nových fandů, chodím sem jako skalní fanoušek PSB už několik let, ale vždycky jsem si četl jen příspěvky a nikdy nic nenapsal Smile Smile Smile . To se ale teď konečně mění, tak že budete mít mezi sebou jednoho aktivního fan navíc, Jinak Together se mi moc líbí jak písničkou, tak klipem, na internetu jsou na to pozitivní ohlasy jak píše Kittyflip. Tak že ode dneška se můžete těšit na pravidelné příspěvky, konečně Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Becky



Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: 20. listopad 2010 15:56    Předmět: Re: ale jsou Citovat

Kittyflip napsal:
Becky napsal:
asi tak....trapne, lacne...toto nie su PSB akych poznam. Viac ma to snad sklamat nemohlo. Brick wall


Když tě to sklamalo, tak co jsi očekávala? Razz

jen si vzpomeň, takovejch věcí co na to pořádně nesáhnul producent (nebo někdo šikovnej) maj spousty, v každé éře (In privat 2006 Smile např )

co se týká přijetí, tak disk fora a jejich facebook je zavalen velmi pozitivníma reakcema LIDEM SE TO LIBI Laughing ha ha.

inu co dodat dál, na tohle forum stejně nikdo nechodí. Na rafinovanou diskuzi o tomto se tu stejně nikdo nechytne.

Sem presvědčenej, že v čr resp v Praze je určo spousta příznivců PSB. Tak jestli to čtete, seberme se a rozeberme to u piva, vína, kafe atd.


heh, no tak urcite nieco lepsie, to je jedno, ale aj tak nemozem pochopit ludi, ktori to ospevuju... Razz asi skoncim ukamenovana.... Bohuzial, mam pocit, ze v mojom okoli sa vela fanusikov nenajde, takze to nemam velmi s kym riesit ...
_________________
I want a dog Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 21. listopad 2010 19:56    Předmět: Citovat

Určitě neskončíš ukamenovaná. To by museli ukamenovat i mě a to by bylo potřeba moc kamenů. Wink Prostě jim to tentokráte moc nevyšlo. To se stává. Cool
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 21. listopad 2010 23:20    Předmět: Re: ale jsou Citovat

Becky napsal:
Kittyflip napsal:
Becky napsal:
asi tak....trapne, lacne...toto nie su PSB akych poznam. Viac ma to snad sklamat nemohlo. Brick wall


Když tě to sklamalo, tak co jsi očekávala? Razz

jen si vzpomeň, takovejch věcí co na to pořádně nesáhnul producent (nebo někdo šikovnej) maj spousty, v každé éře (In privat 2006 Smile např )

co se týká přijetí, tak disk fora a jejich facebook je zavalen velmi pozitivníma reakcema LIDEM SE TO LIBI Laughing ha ha.

inu co dodat dál, na tohle forum stejně nikdo nechodí. Na rafinovanou diskuzi o tomto se tu stejně nikdo nechytne.

Sem presvědčenej, že v čr resp v Praze je určo spousta příznivců PSB. Tak jestli to čtete, seberme se a rozeberme to u piva, vína, kafe atd.


heh, no tak urcite nieco lepsie, to je jedno, ale aj tak nemozem pochopit ludi, ktori to ospevuju... Razz asi skoncim ukamenovana.... Bohuzial, mam pocit, ze v mojom okoli sa vela fanusikov nenajde, takze to nemam velmi s kym riesit ...


nemůžeš pochopit proč?

možná protoč:

Laughing

text songu:

Together's amazing
Together we're blazing
Together we'll go all the way
Together
I'll cry with you
Together
I'll die with you
Together we'll go all the way

tohle fakt povedený, mě to v hlavě duní stále. V jedný sloce mít "cry" a "die" úplný EMO song Smile .

Tell me what you want from me
Give me what I need from you
Anything you want to do
I'm gonna need to follow through
Everything I have is yours
I pray you understand because
Whatever you want to do
I'm gonna be with you

tady zase nahuštěná oddanost. Mě ale přijde, že už ho stejně nechala/nechal. (vzpomínate na nightlife? I don't know what you want but I can't give it any more)

a tak dále a tak dále.

Provedení:

tady se naplno projevila Neilova schopnost s lehkostí odspívat text extrémně rychle (to jen tak někdo neumí). Po technické stránce těžko říct?? Technika je dnes všemocná Neil zas tak dobrej zpěvák neni. předpokládám že s tim naživo moc vylejzat nebudou.

Nejzajímavější je však procítěnost zmaru se kterou je to odvyprávěno. Chvilkama je jakoby slyšet ten knedlík v krku, posledních 15 sec songu je zakončení docela na úrovni.

Hudba:

Mastering je dost průměrnej. Četl jsem postřehy lidí o tam jak si to rádi pouštěj nahlas, zkoušel sem a nic moc právě díky konečnýmu mixu to spíš brumí a duní než cokoliv jinýho (posloucháno na profi monitorech Yamaha).

Bass zní pěkně a ten trancovej lead se mi docela zamlouvá. S bicíma se dalo pohrát lépe!

Video:

Je potřeba skouknout official HD video http://www.youtube.com/watch?v=j3co0uOCaFU

opět někdo řekl ... dejte mi mobil, kterej umí nahrát HD video a v industriálním prostředí Vám nahraju 100X lepší - neměl pravdu. Típnul to totiž hned na začátku videa stejně jako prvně já. Chtělo to počkat na HD variantu videa. Interiéry totiž vůbec nejsou industriální mění se tam vesnička, pár sekund továrna, historický divadlo (zkušebna s parketama) a taneční klub (blikající dancefloor)

obsazení: Po dlohý době zase klip kde jsou ke sledování fakt pěkný mladý lidi mmch všichni se usmívají (jediní kdo tam mají kyselý ksychty jsou pánové z VB. říkající si Pet shop boys, asi je znáte) ač je video točený na východě, tanečníci a komparz zrovna východní rysy nemají, jsou to nejspíš všechno dovezení lidé z ostrovů. Začátek klipu startuje pěkně depresivně po záběru na vesnici, továrna kde pracují mladý hošíci pro který už je to tam konečná a odreagování můžou nalýzt tak ve vodce. ( mě osobně se spíš vybavilo teen gay -, kam jsou tyhle týpci obsazovaný. Východní blok je docela významnej producent těchto ehm "záležitostí") Po přesunutí děje do divadla/klubu se atmosféra úplně změní, text najednou zní úplně jinak, jakoby se přepne do něčeho lehce optimistického.

To je pár postřehů od toho co ho Together oslovil Wink
_________________
How much do you need?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukas



Založen: 20.11.2010
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: 22. listopad 2010 9:29    Předmět: Together Citovat

Konečně čtu taky nějaký pozitivní ohlas. Mě to připadá, že tato písnička i s klipem je zaměřena spíše na mladší generaci fanoušků, proto to ty starší asi moc nebere, jak tak sleduju. Já myslím že chystaným baletem potěší zase všechny stejnou mírou... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela



Založen: 9.7.2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 22. listopad 2010 13:00    Předmět: Citovat

Potešila ma správa, že balet bude mať medzinárodné turné. Možno nevynechajú ani Bratislavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 22. listopad 2010 13:36    Předmět: Citovat

Michaela napsal:
Potešila ma správa, že balet bude mať medzinárodné turné. Možno nevynechajú ani Bratislavu.



no to určite !!!! Drunk
_________________
I know enough's enough
and you're leaving
You've had enough time to decide
on your freedom
but I can still find some hope
to believe in love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 26. listopad 2010 23:06    Předmět: Citovat

...naozaj ma strašne mrzí, že v blave nehrali Glad all over a ja by som toto radšej vydal ako á-čko a together ako b-éčko.Takto je to ďalší singel,kde sú b-éčka lepšie ako á-čka ... Music
_________________
I know enough's enough
and you're leaving
You've had enough time to decide
on your freedom
but I can still find some hope
to believe in love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Becky



Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: 28. listopad 2010 12:29    Předmět: Citovat

asi sme sa celkom nepochopili- ja nadavam len na video Mr. Green a moj nazor nezmeni nic..asi. Together ako pesnicka v pohode, ale Glad all over ako becko sa mne osobne paci viac. Laughing
_________________
I want a dog Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz