Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Leaving
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jaro

PříspěvekZaslal: 25. říjen 2012 17:03    Předmět: Citovat

...je zaujímavé, že ešte stále nie sú na youtube remixy a ani nejako extra viac fan mixy. Žeby uploadery váhali ? ..... Laughing
on your freedom
but I can still find some hope
to believe in love
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
roxboy

PříspěvekZaslal: 25. říjen 2012 17:43    Předmět: Citovat

něco se ale vždycky najde:

http://www.youtube.com/watch?v=XxRXMea2KmE
Líbí se mi, jak tento chlapík hraje covers jen na klavír - čistě podle sluchu

Leaving Accapella (shippnet)
http://www.youtube.com/watch?v=EeyB3ZbKYEY

Pet Shop Boys - Leaving (Goldies shortish Remix)
http://soundcloud.com/goldie69/pet-shop-boys-leaving-goldies
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
defox

PříspěvekZaslal: 21. listopad 2012 23:30    Předmět: Souhlas!! Citovat

roxboy napsal:
Sláva, oba maxiCD singly jsou konečně doma. Singl s béčky směle řadím mezi svou maxiCD špičku, kterou si vždy rád pustím, jako např. Winner, Christmas nebo Did you see me coming? nebo z dřívějška A Red letter day. Sice nějaké béčko Leaving není lepší než áčko, ale to nevadí. Hell je originalní už samo o sobě - no uznejte, který zpěvák zpívá o Stalinovi, Hussainovi, Ceaucescovi a dalších v jedné skladbě, že? Vždy mě fascinovalo, že Neil zpívá obsahově o něčem. Nejvíce mi ale zatím sedlo In his imagination. Remixy na CD jsou na můj vkus přespříliš rozdemontované, ale Believe in PSB Remix a Side-by-side připomínají staré dobré extendedky a jen jsem v němém úžasu, že nenašly cestu na hodnotnější cédé. Tak snad svět nákupy uzná, že Leaving si zaslouží být alespoň v Top 50 UK.

Souhlasím, CD singl Leaving je úžasný, B-sides songy úžasné, samotná A-side úžasná. Dlouho to tady nebylo!! Nádhera.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na: