Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PSB live in Karlovy Vary
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mony



Založen: 31.1.2013
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: 7. květen 2013 14:31    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing za 200 a vip party Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
no nebylo by to spatne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.Scully



Založen: 19.5.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: 19. květen 2013 23:25    Předmět: Citovat

Nejsem přímo fanouškem, spíš tak nějak běžný posluchač, který na PSB vyrůstal začátkem 90. let. Takže si říkám, že bych si mohl udělat čárku, abych je jednou viděl "naživo" (nebo spíš na halfplayback nebo co to je Big Grin). Ale proč píšu - karlovarský koncert bych natočil na kameru a pak se samozřejmě o záznam podělil. Poradí někdo, jak to v aréně vypadá ve smyslu security - kde budou stát nebo chodit pořadatelé? Je tu někdo "místní" (z KV)? Smile Ideální je asi sedět přímo naproti pódiu, takže sektor 105?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 30. květen 2013 19:48    Předmět: Citovat

....tu je záznam z koncertu v argentíne,nie je to síce komplet,ale je vo veľmi dobrej kvalite.... : http://www.youtube.com/watch?v=Hagh26lmHX0 Smile
_________________
I know enough's enough
and you're leaving
You've had enough time to decide
on your freedom
but I can still find some hope
to believe in love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 26. červen 2013 23:46    Předmět: Citovat

Ahoj vsem,
mam dotaz na to jak , co a kdo jede z Prahy , nebo kdekoliv jinde pres Prahu do KV?
Mela jsem jet se znamyma, ale Ti se chystaji vyrazit az ve 20.00 coz se mi zda dost pozde. Pocitala jsem, ze si udelam hezky celodeni vylet do KV, promenadu, hlavni vridlo, oplatky atd., proste nasat atmosferu.
Uvitam jakekoliv informace o doprave jak busu, vlaku, auta a cehokoliv co tam jede (kolo prosim ne). Prispeji i na benzin.
O me se tam starat nikdo nemusi a pujdu si klidne po svych. I kdyz bych byla uricte rada za nekoho, kdo by me po KV provedl.
Zpatky jeste nevim jak pojedu, s tema znamymama je taky desna domluva. Chci jit na afterparty, ale jeden z dotycnych pry ne a je to zrovna ridic.
No ja jsem zvedava Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dkboy



Založen: 7.9.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2013 23:11    Předmět: Citovat

Pozdrav všem PSB fandům z KV!
I přes docela úspěšné informační embargo jsem před pár dny zjistil, že Niel a Chris přijedou do KV už 2.7. někdy odpoledne po koncertu v Dortmundu. Ale ani zaboha jsem nemohl dostat z nikoho přibližný čas, ale naštěstí moc letadel odpo z Düsseldorfu do Prahy nelétá a tak 16 hodina +- 1,5 hodiny na cestu z Prahy do KV mi vycházela 18 hodina na příjezd do Puppu. Světe div se, ale opravdu před 18 hodinou přijel černý Mercedes Viano s SPZ začínající na DN. Srdce se mi rozbušilo. Že by pánové dorazili? Dneska už pár lidí zažilo zklamání z příjezdu Olivera Stona, který zajel rovnou do dvora a ani nevykoukl. Naštěstí jsem zaslechl, jak se přivítací výbor baví o tom, že do 10 minut PSB přijedou. Dal jsem lehkou řeč s jedním z výboru, že PSB super a zítřejší koncert bude věc. Moje vzrušení stoupalo každou minutou blížícího se příjezdu. Krve by se ve mě nedořezal, když mi přišel ten z uvítacího výboru říct, že PSB přijeli k vchodu do GH PUPP PARK a ne ke GRANDU a že už jsou na pokojích. Lidičky, to bylo zklamáníSad Očima jsem lovil po oknech, kde by mohli být ubytovaní, zda nevykouknou ven. Nic. Oči jsem měl málem pro pláč. Pln zklamání jsem se šel podívat ke vchodu do GH PARK, zda tam nezahlédnu ještě stín PSB, ale nikde nikdo. Chtěl jsem to vzdát a jít se utěšit do James Morgan stanu, ale když jsem procházel kolem náměstíčka před GRANDEM, oči mé uviděly prošedivělého pána s krátkým sestřihem, v červeném tričku a brýlých. Dech se mi zastavil. Ano! Niel Tennant osobně! Počkal jsem si na něj, až se probral mezi limuzínami na pěší zónu. Usmíval jsem se na něj a díky mému tričku s nápisem Pet Shop Boys se začal smát i on na mě. Pozdravili jsme se, podali si ruce a prohodili pár frází. Požádal jsem ho o společnou fotku. K mému velkému údivu Niel zavolal na Chrise, který celou dobu stál za mými zády, aby nás vyfotil. Byl jsme z toho tak vykulený, že jsem neřekl nikomu okolo, aby nás vyfotil všechny tři. Když jsem mu podával telefon, tak jsme si taky podali ruce. Zážitek - Chris se dotýkal mého telefonu Smile Docela byl ze Samsungu S2 vyprdlej, ale fotka s Nielem se povedla. Slíbil jsem ale, že fotka bude pouze pro mé účely a že je nebudu nahánět po KV. Pánové se mi následně podepsali na přinesené fotografie. Pak se spolu vydali na obhlídku města. Dal jsem jim náskok, ale stejně jsem je předešel a před kolonádou jsem se s nimi ještě jednou rozloučil s tím, že se těším na zítřejší show. Oba se usmáli, zamávali jsme si a já jsem si splnil další životní sen - potkat PSB v Karlových Varech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukas



Založen: 20.11.2010
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: 3. červenec 2013 7:28    Předmět: Citovat

Moc hezky napsané, musel to být zážitek. Tak to blahopřeji a dneska v KV aréně Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 3. červenec 2013 10:06    Předmět: Citovat

1) Neměl být původně na programu nějaký DJ set od 21:00?

2) Jaký vchod (resp. východ Smile ) z KV Arény je pro účinkující?
http://kvarena.cz/sites/default/files/kestazeni/aktuality/info_tabule-sever.pdf
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Scully



Založen: 19.5.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: 3. červenec 2013 11:30    Předmět: Citovat

Zdá se mi to, nebo bude dneska hala totálně poloprázdná? Taková minihala a ze vstupenek zbývá na TicketPortalu ještě minimálně polovina k prodeji, co jsem tak koukal... takže tam bude kolik, 2-3 tisíce lidí max.? Nic moc atmosféra teda.

Kdyby chtěl někdo svézt z Plzně (a po koncertu zpět), tak mi napište na martin.skala@browse.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 3. červenec 2013 11:44    Předmět: Citovat

Co se týká vstupenek, tak jsem před chvíli zaregistroval takovou zvláštní věc - na stání zbývalo asi 650 lístků, a pak najednou to bylo asi 770. Podobně se to změnilo i v dalších sektorech.

A ještě dumám, kam vlastně vlezu. Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jmakypsb



Založen: 3.7.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: 3. červenec 2013 11:50    Předmět: Citovat

prátelé já vám závidím jel bych a nejel jsem introvert jako prase a to mám z rakovníka do KV sotva hodinu cesty

PS dkboy je štastný chlap Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 3. červenec 2013 11:52    Předmět: Citovat

Ale pojeď! Na tribunách nahoře je místa dost, můžeš mít tři řady pro sebe. Wink Lístky seženeš zřejmě i na místě.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jmakypsb



Založen: 3.7.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: 3. červenec 2013 11:55    Předmět: Citovat

na to že jem poslouchám od 1987 roku jsem nikde nebyl... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 3. červenec 2013 12:00    Předmět: Citovat

No tim spíš důvod jet, ne! Neváhej! Wink

Já si taky na davy nepotrpim, ale tohle není taková hrůza. Jediná tlačenka byla ve Sportovní hale 1991. Big Grin Můžeš klidně bejt vzadu (i na ploše) a máš "prostorovej klid". Wink
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 3. červenec 2013 14:37    Předmět: Citovat

Je to nějaký nepořádek s těma vstupenkama, taky to sleduju. Každopádně účast nic moc. O to víc musíme fandit)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 3. červenec 2013 14:38    Předmět: Citovat

On ten DJ set nebude??? Já s tím počítám a s bráchou přijedeme do Varů právě kolem 21-té hodiny... S tím, že do začátku koncertu budeme mít chvíli čas na nějakou lehkou večeři. ( Holt je pracovní den, tak z Prahy pojedem až někdy mezi 18 - 18:30 autem, respektive takový je plán.)
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz