Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jsou Pet Shop Boys ještě Pet Shop Boys?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
defox



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 23. květen 2016 11:00    Předmět: Jsou Pet Shop Boys ještě Pet Shop Boys? Citovat

Jak titulek napovídá, zajímá mě, zda má někdo podobný názor jako já. Mně se Pet Shop Boys vzdalují, jejich hudbě přestávám rozumět. Album Electric šlo mimo mě (až na jednu dvě písně), album Super pro mě zas tak super není (opět s výjimkou pár skladeb - Pop Kids a Groovy). PSB poslouchám od roku 1987, a to tak, že jsou pro mě TOP celou tu dobu. K napsání dotazu mě inspirovala spolupráce na jedné novince: Jean Michel Jarre & Pet Shop Boys - Brick England (https://www.youtube.com/watch?v=cLYyZv8uFIk). Toto jsou Pet Shop Boys! Taky si myslíte, že pokud na příštích albech nebude spolupracovat Stuart Price, budou Pet Shop Boys zase Pet Shop Boys?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
roxboy



Založen: 9.5.2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Nemecko

PříspěvekZaslal: 24. květen 2016 20:49    Předmět: Citovat

pro mě je PSB spoustu věcí najednou, lze ovšem říct, že mám raději svižnější harmonické melodie než "temné" skladby (všechna čest výjimkám jako je právě např. úžasná Brick England). Osobně je znám od začátku 90. let (alba) a opravdu hodně (béčka, rarity, koncerty atd.) jsem se o ně začal zajímat koncem 90. let.
Svébytný vývoj, který nabrali v 00 letech a i za posledních 7 let od YES mě připadá velmi dobrý a fanoušek si přichází na své. Uvážím-li např. úžasné a nezapomenutelné Pandemonium Tour https://www.youtube.com/watch?v=SSKVYP3jSLs
Možná ten výběr skladeb na SUPER plyne z toho, že měli více jak tři desítky skladeb, ze kterých vybírali a volili "tematicky obdobné" songy. Mě osobně se Electric i SUPER velmi líbí, i přesto chci říct, že mi připadá SUPER "levné" album = sice velmi vysoký standard, ale textově na kvalitu PSB trochu podprůměrné, zároveň s absencí živých nástrojů atd., takže působí prostě pokěkud uměle. Mě osobně je jedno, kdo jim alba produkuje, hlavně, že alba vydávají Laughing
Však ono zas to třetí album v trilogii se Stuartem Pricem bude jinačí, hádám. Nevěřím ale, že přespříští album bude opět s Pricem. Smile
Přál bych si, aby to další album byly popové hity - hodilo by se jim to k podpoře SUPER Tour, které se jim přehoupne i do příštího roku.

Zpátky k otázce. Možná, že je to tak, že PSB zůstávají svoji, ale posluchačům se mění vkus Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 27. květen 2016 21:20    Předmět: Citovat

"Roxboy" - je to dobre povedané, žiaden album už nebude tak dobrý, ako ten minulý. Ale spolupráca so "Stuartom", nie je ani pre mňa dobrá voľba.Máš pravdu, a to ma mrzí, že so Stuartom už nebude "dobre".
_________________
I know enough's enough
and you're leaving
You've had enough time to decide
on your freedom
but I can still find some hope
to believe in love
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Pet Shop Boys Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz